Veletrhy, výstavy a my

Již od roku 2012 nás můžete najít na důležitých veletrzích v Brně i Praze.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2019

Ani v roce 2019 jsme nemohli chybět na veletrhu PRODÍTĚ, který byl pro nás tento rok obzvláště jedinečným. Nově jsme měli stánek o dvojnásobné rozloze a mohli jsme zákazníkům nabídnout perfektní kombinaci oblečení, hraček, kojících polštářů, ložního povlečení a mnoho dalšího. Představili jsme letošní novinky jak od naší primární značky New Baby, tak značky Koala a Belisima.

Největším hitem letošního roku byly křesílka Minky New Baby, kojící polštáře New Baby a produkty na spinkání pro nejmenší od značky New Baby a Belisima.

Na veletrhu se zákazníci mohli také nechat vyfotit ve fotostánku, kde bylo připraveno hned několik rekvizit, které obrázek udělaly netradičním.

Jako každý rok byl pro nás velkou studnicí informací o zákaznicích, jejich potřebách a tužbách, ze kterých budeme i nadále do budoucna čerpat inspiraci. Už teď připravujeme novinky, které jste si sami vybrali!

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2018

Veletrh PRODÍTĚ jsme navštívili i v roce 2018, kde jsme vám opět představili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, jejichž jsme oficiálními distributory pro Českou i Slovenskou Republiku, produkty našich značek New Baby a PlayTo, a také produkty značek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Jako každým rokem, tak i tento nebyl výjimkou a všechny naše vystavované produkty jste si mohli nejen prohlédnout, ale také osahat i vyzkoušet, seznámit se s materiály, apod. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat se slevou a dopravou zdarma.

Pod značkou New Baby jsme Vám nabídli oblíbenou kolekci I love Mum and Dad nebo Maskáče, novinkou této značky byla kolekce Emotions. Pod značkou Koala jste si mohli zakoupit soupravičky do porodnice v různých barvách a s různými motivy.

Hitem letošního roku byla hnízdečka a ložní povlečení značky Belisima.


Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2017

Ani tento rok jsme nechyběli na výstavišti v Brně. Na veletrhu jsme Vám představili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, jejichž jsme oficiálními distributory pro Českou i Slovenskou Republiku, produkty našich značek New Baby a PlayTo, a také produkty značek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat se slevou a dopravou zdarma.

Na veletrhu jsme představili naše nejnovější a nejoblíbenější kolekce kojeneckého oblečení. Pod značkou New Baby jste zde našli kolekce kojeneckého oblečení Zebra, Horoskop, Body s vtipnými potisky, Bunnies, Maskáče a další krásné kolekce. Pod značkou Koala a Bobas Fashion to byla kolekce Stříbrná Kočka, Balónek, Ježek a další.

Hitem roku 2017 byly 4-dílné soupravičky, které maminky kupovaly především do porodnice.

Výstavní veletrh Prodítě v Brně 2016

Na veletrhu jsme Vám tento rok představili produkty značky Caretero, Milly Mally, New Baby, PlayTo, Koala, Bobas Fashion, Sensillo, Toyz, Cuddly Zoo a Belisima.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat i zakoupit.

Na veletrhu jsme představili naše nejnovější a nejoblíbenější kolekce kojeneckého oblečení. Nejvíce se Vám líbila kolekce značky New Baby Zebra a Giraffe, od značky Koala to byla kolekce Rexík.

Výstavní veletrh v Praze 2015

Tento veletrh jsme zaměřili pouze na značku Milly Mally, které jsme se stali výhradním distributorem. Milly Mally je značka, která dnes okouzluje mnoho rodičů a jejich děti svými produkty. Značka Milly Mally velice dbá na dodržování bezpečnostních evropských norem, neustále vyvíjí nové produkty a zaměřuje se na zvyšování kvality a rozšíření palety barev všech produktů. V nabídce najdete odrážedla, koloběžky, tříkolky, kočárky, jídelní židličky, cestovní postýlky, houpací koně a další. Veškeré její produkty si můžete prohlédnout i zakoupit v našem e-shopu.

Výstavní veletrh Prodítě v Brně 2015

Jelikož se neustále rozrůstáme, rozrostl se tentokrát náš stánek na veletrhu o další úžasné značky - Cuddly Zoo, PlayTo, Toyz, Sensillo, Baby Mix a Belisima. Tyto značky krásně doplnily již známé značky, se kterými jste se mohli již setkat, a to značky CARETERO, New Baby, Koala a Bobas Fashion.

Značka PlayTo patří mezi naše značky a je zaměřená na produkty pro holčičky - kočárky, košíky, postýlky a jídelní židličky. Pod značkou Cuddly Zoo jste se mohli podívat a sáhnout si na deky, hračky a další vyrobené z netradiční Minky látky s protlačovanými hrbolky. Značka Belisima nabízí povlečení a zavinovačky barevné, s obrázky a motivy stimulující správný rozvoj, které děti v tomto útlém věku potřebují. Belisima dopřává něžnost a pohodlí miminku již od narození. Produkty značky Baby Mix se těší veliké oblibě rodičů i dětí. Nabízí hračky a produkty pro kojence a malé dětí - chrastítka, kolotoče nad postýlku, hrací deky, edukační hračky, dřevěné hračky, jezdítka a další.

Maminky, tatínkové, babičky i dědečkové zde svým ratolestem mohli zakoupit krásné kojenecké oblečení nebo drobnější produkty značky Baby Mix. Větší produkty mohli objednat přímo na místě. Balíček pak měli druhý den doma. Na zboží, které jste si objednali přímo u nás na stánku, jsme Vám jako poděkování poskytli slevu z ceny a zboží bylo rovněž doručeno zdarma.
Dětem se nejvíce líbily elektrická vozítka, na kterých se mohly projet a vyzkoušet své řidičské umění.


Výstavní veletrh Prodítě v Brně 2014


V roce 2014 jsme Vám v Brně přivezli ukázat novinky i starší oblíbené výrobky již známých značek Caretero, New Baby, Bobas Fashion a Koala. Nově jsme Vám zde představili výrobky značky Akuku.

Značka Akuku nabízí produkty v péči o zdraví a bezpečný vývoj dítěte od kojeneckých lahviček až po výrobky pro maminku, například prsní tampóny.

I tady si rodiče objednávali, zkoušeli a osahali jednotlivé produkty. Mohli si vyzkoušet složení i rozložení cestovní postýlky, jednoduché ovládání kočárku i praktičnost jídelních židliček značky CARETERO.

Maminky si zde opět mohly zakoupit krásné oblečení pro svá miminka značek Koala, Bobas Fashion nebo New Baby. Také si mohly zakoupit pro své dítko chrastítko, kojeneckou lahvičku a jiné drobnější produkty značky Akuku.

Na veletrhu se rodičům nejvíce líbila dřevěná postýlka New Baby a povlečení téže značky. Děti ocenily možnost zasednout k malému plastovému stolečku se židličkami,vymalovat si obrázek, dát si bonbónek a v klidu počkat až si rodiče vše prohlédnou.

Výstavní veletrh Prodítě v Brně 2013

Ke značce CARETERO, která na veletrhu nemohla chybět, přibyly tento rok i další značky - New Baby, Koala, Bobas Fashion.

Také jsme Vám představili naši vlastní značku New Baby, která přináší pro miminka vše od základního oblečení pro miminka, přes povlečení, kojenecké potřeby po dětský nábytek.

Rodiče i nastávající rodiče velmi ocenili možnost sáhnout si na jednotlivé produkty. Vyzkoušet si jak snadno se skládá i rozkládá cestovní postýlka nebo jak jednoduché je ovládání sportovních kočárků značky CARETERO. Jednotlivé produkty jste si mohli ihned objednat se slevičkou a dopravou zadarmo.


Sebou jste si mohli odnést oblečení pro miminka značek Bobas Fashion a Koala, které nabízí kvalitní, pohodlné a cenově dostupné oblečení.

Poprvé jsme na veletrhu Prodítě v Brně objevili v roce 2012

Přivezli jsme Vám ukázat výrobky značky CARETERO.

Značka CARETERO si od svého počátku klade jako svou prioritu kvalitu a přijatelnou cenu. Při vytváření svých produktů je zaměřena na přání svých zákazníků, pečlivě jim naslouchá a snaží se jejich sny převést do skutečnosti. Týmu a designérům plnému nadšení a energie se plnit tyto cíle opravdu daří, což dokazuje známost značky CARETERO nejenom u nás, ale také v Německu, Norsku, Švédsku, Španělsku, Slovensku a dalších zemích. Mezi produkty značky CARETERO najdete autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, kočárky, lehátka a další. Značka CARETERO nabízí ve svém produktovém portfóliu stále nějakou novinku.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat.