O nás

S jeho narozením se Vám změní celý život. Jeho příchod Vám rozzáří každý den. Milujete ho víc než svůj vlastní život a chcete pro něj to nejlepší. Stane se pro Vás prioritou číslo jedna. Když je šťastné miminko, jste šťastní i vy. Aby Vaše miminko mělo úsměv na tváři, potřebuje k tomu Vás a Vaši lásku. My jsme tady proto, abychom Vám pomohli zajistit to ostatní.

Skladem pro Vás máme více než 120.000 položek zboží. Díky skladovým prostorám o rozloze 1500 m2 dokážeme flexibilně reagovat na veškeré přání svých zákazníků a všechny objednávky vyřizujeme v minimálních lhůtách od obdržení (98% objednávek je doručováno do 24 hodin), čímž šetříme Váš čas i peníze, protože na příchod miminka se každý rodič pečlivě připravuje a plánuje si, co vše musí zakoupit, než ten jeho drobeček vykoukne z maminčina bříška.

Budoucí maminka a tatínek brouzdají po internetu a hledají vhodné oblečení a základní věci jako postýlku, autosedačku, kočárek, potřeby ke koupání a mnoho dalšího. To vše Vám milí rodičové nabízíme v našem e-shopu mimulo.cz. Miminka tráví první měsíce po porodu především spánkem a odpočinkem, proto se jim snažte dopřát co nejvíce pohodlí. Ideální volbou pro toto období je oblečení z bezpečných materiálů bez škodlivých barev a chemikálií, ideální je bavlna. Naše oblečení značek New Baby, Koala a Bobas fashion bylo testováno a obdrželo certifikáty kvality a je vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Dbáme na to, aby kvalita byla dostupná pro každého.

Jak už bylo řečeno, příchod děťátka do rodiny je ve znamení obrovského štěstí a maminka s tatínkem chtějí dítěti zajistit tu nejoptimálnější výbavičku. Proto očekávají od kojeneckých doplňků vysoký bezpečnostní standard zaručující pohodlí miminka. Není proto třeba připomínat, jak náročná je první cesta s právě narozeným miminkem. Během cestování automobilem je nezbytné miminku zajistit odpovídající dětskou autosedačku, která zabezpečuje pohodlí a bezpečí toho krásného tvorečka, kterému jsme odevzdali celé své srdíčko a jeho bezpečí je u nás na prvním místě. My Vám nabízíme naše autosedačky CARETERO vysoké kvality za velmi atraktivní ceny. Od této značky u nás můžete zakoupit např. i cestovní postýlky, jídelní židličky nebo lehátka.

V základní výbavičce malého človíčka by neměla chybět ani jeho vlastní postýlka. Když vybíráme postýlku pro miminko,měli bychom především dbát na jeho zdravotní nezávadnost, dobrou stabilitu a snadnou omyvatelnost. Nedílnou součástí postýlky je ložní povlečení. Ani zde nesmíte zapomínat a pečlivě vybírejte, v čem budou Vaše děti usínat. Toho, že je spánek pro malé děti velmi důležitý, jsme si vědomi, a proto vybíráme produkty vyrobené pouze z příjemných a kvalitních materiálů jako je bavlna. Přírodní bavlna nezpůsobuje odřeniny ani podráždění, jelikož neobsahuje formaldehydy a další prvky, které malým miminkům škodí. Koukněte na náš kvalitní bukový nábytek New Baby nebo Drewex a ložní povlečení značky Belisima.