Ceny dopravy

Dodací lhůta

Vynakládáme veškeré úsilí pro co nejrychlejší dodání zboží od chvíle objednávky.

V případě objednání zboží do 11:00 hodin a zvolené platbě (na dobírku, platební kartou, převodem na účet GoPay) se zavazujeme jej předat dopravci ve stejný den (platí pouze v pracovní dny).

Přepravní společnost Geis Parcel i Česká pošta má na doručení 24 hodin, takže zboží máte druhý den od objednání doma. V případě, že objednáte zboží po 11:00 hodině, bude zboží odesláno následující den, takže zboží obdržíte za 2 dny.

Pokud zvolíte jako způsob platby platbu převodem na náš účet, bude zboží odesláno jakmile se peníze připíšou na náš účet.

Při objednávce

nad 1 199 Kč

Při objednávce

do 1 199 Kč (Geis)

Při objednávce do 1 199 Kč

(Česká pošta)

Dobírka

40,00 Kč

139,00 Kč

154,00 Kč

Převod na účet

On-line platba

ZDARMA

ZDARMA

99,00 Kč

99,00 Kč

114,00 Kč

114,00 Kč

Způsob úhrady

Při objednávce na www.mimulo.cz Vám můžete zaplatit za zboží těmito způsoby:

1. Dobírkou

Při předání zboží od přepravního doručovatele. Finanční obnos přebírá přímo řidič přepravní společnosti nebo poštovní doručovatel.

Doběrečné 40,-Kč

2. Bankovním převodem na účet

Po připsání platby na náš účet bude objednávka ihned expedována. Při tomto způsobu platby je třeba k termínu dodání přičíst 1 až 2 dny na převod z banky.

Bankovní údaje:

  • č. účtu: 2800355810/2010
  • název účtu: Fio banka
  • var. symbol: variabilní symbol

3. Platební kartou (on-line platba)

Velmi komfortní a rychlý způsob úhrady Vaší objednávky poskytuje on-line platba za použití karet MasterCard a VISA. Tato platba využívá bezpečnostního protokolu 3D secure, které minimalizuje rizika plateb po internetu. Po zvolení této platby, je uživatel přesměrován do bankovního rozhraní vydavatelské banky, kde se celá transakce uskutečňuje. Tato platba je připsána na náš účet do několika minut a objednávka je tedy ihned expedována.

4. Převodem na účet GoPay

Velmi rychlý způsob zadání platby pro zákazníky, využívající platební brány bank: Česká Spořitelna, Komerční Banka, Raiffeisen Bank, ČSOB, mBank, UniCredit, Fio Banka, AirBank, GEMoney Bank. Platba je připsána do našeho systému během několika minut. Při tomto systému platby je zákazník v každém kroku o platbě informován.