Milly Mally logo
-15%
Novinka
1 833 Kč (2 156 Kč)
K dodání do 5 dnů Doručíme 24.7.

Popis produktu

Věrná reprodukce originálních zemědělských strojů, vozidel a příslušenství ROLLY TOYS, doporučujeme Rolly - Vacumax Požární cisterna s čerpadlem a hasicím přístrojem.

Tato hračka je ideální pro malého hasiče záchranáře a je doplňkem ke specializovanému hasičskému vozu Rolly Unimog a jakémukoli traktoru Rolly Toys. Je to ideální hračka pro děti ve věku od 3 do 10 let, které sní o velkých záchranářských dobrodružstvích. Tato robustní cisterna byla speciálně navržena pro malé adepty hasičského sportu a nabízí hodiny kreativní zábavy. Díky své robustní konstrukci, včetně jedné nápravy přívěsu, je "hasičská" cisterna připravena přepravovat vodu, kterou mladí hasiči potřebují. Ale to není vše - tato cisterna má v balení i seník s čerpadlem, takže si děti mohou připadat jako skuteční hasiči nebo zahrádkáři. Mohou čerpat vodu z 15litrové nádrže přívěsu a stříkat ruční hadicí nebo vypouštět vodu přesně tam, kde je potřeba. Pomocí stříkačky může malý zahradník nebo hasič zalévat zahradu, kropit hadicí chodník apod. Potřebný tlak vytvoří ruční čerpadlo!

Díky možnosti naplnit nádrž vodou je tato hračka mimořádně interaktivní a vzdělávací. Děti se mohou učit o významu vody při hašení požárů a o tom, jak hasiči pracují, a zároveň si při hře rozvíjet motoriku a představivost.

VLASTNOSTI VÝROBKU:
- Přívěs - cisterna jako "hasičské auto"
- Stříkačka na vodu
- Stěrka s čerpadlem v ceně
- Použitá jednoduchá náprava
- Tichá kola
- Tažné zařízení pro upevnění přívěsu
- Maximální objem náplně 15 l
- Věkové rozmezí 3- 10 let
- Splňuje evropské bezpečnostní normy

ROZMĚRY VÝROBKU: 75 x 45 x 43 cm
- Hmotnost: 2,7 kg

ROZMĚRY BALENÍ: 73 x 31 x 28 cm
- Hmotnost s obalem: 3,5 kg

Kód56604
Barva
Červená
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
MILLY MALLY
Materiál
Plast/kov
Doporučený věk
od 3 let
Vodící tyč
Bez vodící tyče
Nosnost
Do 30 kg
Typ kol
Plastová kola
Funkce
Základní