Produkt již není dostupný

Popis produktu

Dětská hrazdička s doplňky Kenny. Nejlepší hrazdička pro miminko. Originální Kenny hrazdička i s doplňky k zavěšení hraček pro stimulaci dítěte. Hrazdička patří mezi nejdůležitější a nejsmysluplnější didaktické pomůcky podporující správný vývoj dětí od narození do jednoho roku. Nadčasová hrazdička vyvinuta předními odborníky na psychomotorický vývoj dítěte pod vedením Evy Kiedroňové je považována za ferrari mezi hrazdičkami.
Balení obsahuje konstrukci hrazdičky včetně 7 ks závěsných pomůcek.
- 7 dřevěných doplňků k dřevěné hrazdičce a to:
- černobílá ovečka s rolničkou
- malá hrazdička s kuličkami
- malá rybička, lodička
- knoflíky
- červené jablíčko, kytičky
- žluté sluníčko, letadélko, mráček
- samostatný knoflík s gumičkou (na pověšení libovolné hračky, overball)
Veškerý materiál i barvy obou společností jsou testovány a splňují nejvyšší požadavky kvality i bezpečnosti. Tato nadčasová hrazdička slouží dětem od 0-8 měsíců na podporu komplexního psychomotorického vývoje.
Díky správnému používání hrazdičky v jednotlivých obdobích se dítě dokáže nejdříve zastabilizovat na celých zádech a tak získat těžiště v centru těla, poté rozvinout rovnováhu, orientační schopnosti a koordinaci pohybů, následně rozvíjet hmat, jemnou motoriku i rozumový vývoj. Díky hrazdičce se kojenec naučí zvedat končetiny nad tělíčko, a tím centrovat klouby do správného postavení a posilovat důležité posturální svaly, otáčet se na boky se zvednutím hlavičky od podložky a dotočit se do křížového vzpřímení, čímž posílí důležité posturální svaly, které budou později zodpovědné za správné vzpřímení páteře i celého těla. Poté hrazdička poslouží k nácviku lezení, šikmého sedu, stoupání i chůze. Díky tomu dítě získá důležitý správný základ nejenom pro kvalitní vzpřímení páteře, ale také pro dobré prospívání i úspěch na všech úrovních dalšího vývoje, vzdělávání i ve všech oblastech života. Jakmile se pak v rodině narodí další dítě, hrazdička je vždy po ruce.
Balení obsahuje konstrukci hrazdičky včetně 7 ks závěsných pomůcek.
Rozměry výrobku: Délka: 54 cm Výška: 44 cm Šířka: 14 cm
Váha: 2,20 kg
K montáži prosím použijte šroubovák (PZ 1).
Kvalita: Kenny Hrazdička má aktuální certifikát o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti hračky, který vydal Technický a zkušební ústav.
Certifikované výrobky jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1–3 o nezávadnosti a bezpečnosti a Vyhlášce MZ ČR č.84/2001 Sb.
Český produkt, vyroben v ČR. Obrázkový návod na použití stáhnete zde.

Kód45466
Barva
Béžová
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
Eva Kiedroňová
Materiál
Dřevo
Doporučený věk
od narození