Produkt již není dostupný

Popis produktu

Dětská oboustranná matrace COLORADO české značky New Baby je dvouvrstvá matrace o rozměrech 120x60x10 cm a je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s certifikátem ÖKO TEX. Každá strana matrace má jinou tvrdost a vlastnosti, díky čemuž je matrace určena dětem různého věku.
Jedna strana je vyrobena z pěny T25, která se vyznačuje odolností proti deformaci způsobené dlouhodobým namáháním, čímž zajišťuje správnou polohu páteře dítěte během spánku. Příčné drážkování zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu.
Druhá strana, vyrobena z paměťové pěny VISCO se vyznačuje vysokou bodovou pružností. Pěna při kontaktu s tělesným teplem měkne a pružně se přizpůsobuje anatomii lidského těla. Díky tzv. efektu pomalého vracení rovnoměrně rozkládá tlak matrace na tělíčko miminka, což má pozitivní vliv na krevní oběh a zlepšuje kvalitu spánku.

Hlavní výhody polyuretanové pěny:
- elastická a odolná proti deformaci způsobené dlouhodobým zatížením a tím zajišťuje správnou polohu páteře během spánku
- antialergická, nepohlcuje prach a brání tvorbě plísní, hub a množení roztočů

Hlavní výhody paměťové pěny VISCO:
- přesné přizpůsobení se tvaru těla a vytvoření opory páteře v té nejideálnější poloze
- efekt pomalého vracení rovnoměrně rozkládá tlak matrace na tělo dítěte

Snímatelný potah je vyroben kvalitního materiálu s příměsí iontů stříbra, která odvádí nahromaděné elektrostatické náboje. Lze jej prát při teplotě do 40°C, používat jemné prací prostředky. Nepoužívat chlor ani bělidla. Sušit odkapáváním v zavěšené poloze. Nežehlit.

Rozměry: 120x60x10 cm
Váha: 1,6 Kg
Složení matrace: Polyuretanová pěna T25 8 cm, paměťová pěna Visco 2 cm
Složení potahu: 75% Polyester, 3% Ionty stříbra, 22% Viskóza
Vyrobeno v EU, splňuje normu ÖKO TEX Standard 100

Kód43801
Barva
Bílá
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
NEW BABY
Rozměr
120x60 cm
Složení
Pěna
Využití
Do postýlky
Tloušťka
6-10 cm