241 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Nahřívací a chladící polštářek Termofor s výplní s višňových pecek má široké využití. Miminkům uleví od bolesti bříška, zácpy, maminky jej ocení při bolesti zad, kloubů a svalů nebo během menstruačních potíží. Využijete jej však i mimo toto náročné období. Polštářek je možné používat jako teplý nebo studený obklad.
Je vyroben z pečlivě vybraných a vysušených višňových pecek. Je 100% bezpečný a vhodný pro děti. Neobsahuje žádné tekutiny, které by se mohly vylít. Třešňové polštářky plní stejnou funkci jako více známé pohankové polštářky. Můžete je nahřát na sluníčku, v mikrovlnné troubě nebo na topení a naakumulované teplo využít při bolestech bříška vašeho miminka. Po nahřátí udržuje teplotu až 1 hodinu. Přirozeně vyzařuje teplo, což eliminuje možnost popálení a poškození pokožky. Tvar je ideální pro malá bříška.

Použití jako teplý obklad:
- novorozenecká kolika, plynatost, zácpa, bolesti svalů, menstruační bolesti
Použití jako studený obklad:
- kousnutí hmyzem, horečka, modřiny, migréna

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Pro nahřátí:
- Vnitřní pytlík s peckami nahřejte v mikrovlnné troubě (600 W/ cca 90 sekund), v klasické troubě (na 130°/cca 10 minut) nebo na jiném zdroji tepla, například radiátoru. NIKDY NEOHŘÍVEJTE S POTAHEM. Po zahřátí polštářku, pecky promíchejte a zkontrolujte teplotu na zápěstí.
Pro chlazení:
- Celý termofor i s potahem vložte na 60 minut do mrazničky nebo na 2 hodiny do chladničky.
Nezapomeňte jej chránit před stykem s potravinami.

Potah lze prát ručně nebo v pračce na max 30°C.
Výrobek není hračka - obsahuje malé části, které může dítě spolknout.
Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen. Pokud je vložka opotřebovaná/špinavá, vyměňte ji za novou.
Rozměry: 13 x 16 cm

Kód48867
Barva
Šedá
Vhodné pro
Pro všechny
Motiv
Bez motivu
Značka
AKUKU
Materiál
Bavlna

Dostupné i v těchto barevných variantách