593 Kč
Skladem Doručíme 25. 6.

Popis produktu

Dřevěná hra Člověče nezlob se od společnosti VIGA zavede děti na závod s jejich malými kamarády z lesa.
Společně s medvídkem, liškou, mývalem a lvem, kteří uspořádali soutěž o titul nejrychlejšího zvířete. Trasa závodu vede po desce umístěné na dřevěné bedně, po které budou zvířátka skákat. Podívejte se, které z nich je nejrychlejší.

Tato známá a velmi oblíbená hra vaše dítě jistě potěší, podnítí jeho myšlení, naučí ho vítězné strategii i obtížnějšímu umění prohrávat. Přinese vašemu dítěti radost, donutí ho zapamatovat si a logicky myslet, seznámí ho s čísly, a tím dokonale ovlivní jeho intelektuální rozvoj.

Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování figurek a hrací desky - která zároveň slouží jako obal, do kterého lze po hře umístit všechny pěšce. Sada navíc obsahuje čtyři dřevěné kostky - pro každého hráče jednu.

Sada obsahuje:
4 x medvídci (všechny figurky jsou přibližně 3,5 cm vysoké),
4 x figurky lvů,
4 x figurky lišek,
4 x figurky mývala ,
4 x kostky,
1 herní deska, která je v uzavíratelné dřevěné krabičce.

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva s jemnými hranami a natřena neškodnými barvami v tlumených barvách, které zaujmou a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro děti starší 36 měsíců.

Rozměry výrobku:
D: 260 mm x V: 260 mm x Š: 45 mm
Rozměry balení:
D: 315mm x V: 185mm x Š: 50mm

Kód51801
Barva
Multicolor
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
Viga
Materiál
Dřevo
Doporučený věk
od 3 let