234 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Gelové obklady akuku® jsou produktem vytvořeným pro blaho ženy během kojení. Jsou vyrobeny z netoxického materiálu, neobsahují latex, olovo ani bisfenol. Obklady lze používat studené nebo teplé, v závislosti na vašich potřebách.
Gelový obklad je z jedné strany potažen měkkou a jemnou tkaninou pro pohodlí, aniž by způsoboval podráždění.

Teplé použití:
Pomáhají uvolnit ucpané mlékovody a přinášejí úlevu při mastitidě i při oteklých, přeplněných prsou. Měly by se používat bezprostředně před krmením, aby se usnadnil tok mléka. Lze je také použít před nebo během odsávání, aby se zkrátila doba odsávání stimulací rychlejšího toku mléka.
Příprava: Obklad položte na vařečku. Nastavte čas podle výkonu vaší mikrovlnné trouby (700 W - 16 sekund/1 000 W - 13 sekund/ 1 250 W - 11 sekund). Ohřívejte každý kompres zvlášť. Po kontrole stupně ohřevu kompresů můžete v případě potřeby ohřívat kompresy dalších 5 sekund. Obklady by se měly přikládat na pokožku stranou pokrytou látkou.

Aplikace za studena:
Přináší úlevu prsům, které jsou bolestivé a oteklé v důsledku přeplnění nebo mastitidy. Aby se obklady nepohybovaly, lze je umístit do podprsenky.
Příprava: Obklady vložte na nejméně 2 hodiny do mrazničky. Obklady by se měly přikládat na pokožku látkovou stranou.

Upozornění!
Výrobek je určen pouze k vnějšímu použití - nepoužívejte k jiným než výše uvedeným účelům.
Obklady aplikujte po dobu maximálně 20 minut.
Omyjte jemným mýdlem, mycím prostředkem.
Na obklady nepokládejte těžké předměty.
Nepoužívejte na děti.
Průměr obkladu: 17 cm

Aku gelové obklady by se neměly zahřívat déle, než doporučuje výrobce. Zahřívání v rozporu s pokyny je může poškodit. Před použitím vždy zkontrolujte teplotu obkladů. Nadměrné zahřívání nebo příliš dlouhé přikládání může vést k poškození organismu. Nepoužívejte na citlivou pokožku nebo otevřené rány. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Obsah obkladů nepropichujte a/nebo nepolykejte. S obklady neusínejte. V případě silné, přetrvávající chronické bolesti se obraťte na svého lékaře.
Pro použití v mikrovlnné troubě.

Kód53681
Barva
Transparentní
Vhodné pro
Pro všechny
Značka
AKUKU