75%
průměr z 1 hodnocení
0 (0%)
1 (100%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
zobrazit všechna hodnocení a informace o jejich zdroji
226 Kč (282 Kč)
Skladem Doručíme 25. 6.

Popis produktu

Díky tvarování mušlí a pružné silikonové membráně, která je šetrná k pokožce, jsou příjemné na dotek a při nošení neviditelné. Návleky chrání podrážděné bradavky před dalším odíráním (špatné umístění úst dítěte kolem bradavky může způsobit podráždění). Mušle zároveň zachycují vytékající mléko z prsu. Lze je nosit i mezi jednotlivými kojeními. Pokud se bolestivost stupňuje nebo přetrvává delší dobu, poraďte se s lékařem nebo laktačním specialistou.

Hlavní přínosy:
- bezpečné a pohodlné používání;
- poskytuje pocit pohodlí;
- urychluje hojení popraskaných bradavek;
- lze použít během kojení jako sběrač vytékajícího mléka z druhého prsu;
- snadno se čistí.

Návod k sestavení: Nasaďte silikonovou membránu na plastový kryt a ujistěte se, že pevně přiléhá. Takto sestavený prsní krunýř vložte do podprsenky a otvor v silikonové membráně nasměrujte k bradavce. Při používání skořápky se doporučuje nosit kojicí podprsenku; kojicí podprsenky poskytují více prostoru, takže nošení skořápky bude pohodlnější.

DOPORUČENÍ: Nepodávejte dítěti mléko shromážděné v mušli. Toto mléko by se mělo vylít.

ČIŠTĚNÍ: před prvním použitím vložte oddělené části skořápky do malé misky naplněné studenou vodou. Doporučuje se destilovaná voda - pokud používáte vodu z vodovodu, můžete přidat lžičku kyseliny citronové, abyste zabránili usazování vodního kamene. Přiveďte vodu k varu a vařte ji asi 5 minut. Vylijte vodu a nechte díly na čistém hadříku oschnout. Po každém dalším použití mušle oddělte. Skořápky a blány umyjte jemným prostředkem na mytí nádobí, důkladně opláchněte ve studené vodě a osušte na čistém hadříku. Lze mýt v myčce na nádobí, ale nejbezpečnější je mytí v horní polici nebo v koši.

Materiál: plášť - polypropylen, membrána - silikon.
Výrobek je zcela bez bisfenolu A (0 % BPA).
Balení obsahuje 2 laktační mušle.

Kód20997
Barva
Transparentní
Značka
Akuku

Hodnocení produktu zákazníky: 75%

0 (0%)
1 (100%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
informace o zdroji hodnocení