982 Kč
Skladem Doručíme pozítří

Popis produktu

Ochrana a bezpečí vašeho dítěte jsou pro nás prioritou, a proto představujeme náš mantinel do dětské postýlky ve tvaru válce. Tento mantinel české značky New Baby nejen nádherně vypadá, ale má širokou škálu vypoužití.
Jeho základní funkcí je ochrana před nárazem děťátka do bočnice postýlky, lze jej použít také jako kojící polštář. Svázáním provázků a přidáním deky nebo velké pleny získáte hnízdečko nebo prostor pro bezpěčný odpočinek vašeho děťátka.
Kolekce TEDDY zahrnuje látky s charakteristickou texturou boucle loop pocházející z Francie. Potěší svou měkkostí a díky nerovnoměrné struktuře a různým velikostem uzlíků a smyček vypadá skvěle.
Pomocí čtyř pevných provázků jej snadno připevážete k postýlce. Bezpečnostní prvky jsou pro nás klíčové, a proto jsme navrhli tento mantinel s maximální péčí o vaše dítě.
Všechny materiály používané k výplni polštářů nebo přikrývek jsou 100% antialergické, což znamená, že nedochází k růstu plísní ani jiných mikroorganismů.
Výrobky značky New Baby jsou bezpečné, protože nemají knoflíky ani žádné jiné plastové či ocelové prvky, které by mohly být pro vaše dítě nebezpečné.

Složení: Teddy 100% polyester, výplň 100% antialergické vlákno (polyester)
Rozměry: délka 180 cm, průměr 15 cm
Hmotnost: 1 Kg
Materiály splňují normu OEKOTEX Standart 100
Vyrobeno v EU

Kód55635
Barva
Smetanová
Vhodné pro
Pro všechny
Dle příležitosti
Klasické
Motiv
Bez motivu
Značka
NEW BABY
Složení
Polyester
Délka
180 cm
Kolekce
New Baby Teddy
Výplň
Antialergické vlákno

Dostupné i v těchto barevných variantách

Další produkty z kolekce New Baby Teddy